رفتن به مطلب
انجمن پارسی دانلود

به انجمن پارسی دانلود خوش آمدید.

Recommended Posts

سلام من دیروز بازی unravel  رو با کرک steam punk  دانلود و نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشم اول ضفحه ی لودینگ بازی نمایش داده میشه به علاوه ی موزیک پس زمینه ولی بعدش بازی میپره بیرون(کرش میکنه) سیستمم هم به بازی میخوره ویندوزم هم 10 هست با آخرین آپدیت ها ولی بازم برام این مشکل پیش میاد لطفا راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. اگر تمام پیشنیاز های بازی نصب هست مشکل از کرکه که با اپدیت رفع میشه. احتمالا مشکل همون پیش نیاز ها هست بیشتر کاربر ها همین مشکل رو دارند که با نصب پیش نیاز ها اوکی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من تمام پیش نیاز ها رو نصب کردم ولی بازم برام این مشکل پیش میاد به نظرتون از کرکه؟

ویرایش شده در توسط amirbidar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.  دوستان من مشکلم حل شد کسایی که این مشکل رو دارن این کار ها رو انجام بدن.

دوستانی که مشکل کرش دارن 2تا راه هست:
1) اگر کدک K-Lite دارین یا کامل حذفش کنین یا اینکه به آخرین نسخه (در دانلودها هست) آپدیتش کنین. راه حل سخت ترش که منطقی تر هم هست اینه:
در منوی استارت عبارت Codec Tweak Tool رو سرچ کنین. بازش کنین. وارد بخش Configuration -> Direct Show Filters -> ffdshow video processor (x64) -> DirectShow Control بشین. حتما بررسی کنین تیک گزینه Don’t Use ffdshow in: فعال باشه. حالا جلوش یک باکس هست که نوشته Edit اونو بزنین. سپس Add رو بزنین و فایل اجرایی بازی یعنی Unravel.exe رو ادد کنین. تایید کنین و بازی رو اجرا کنین. اوکی میشه.
2) موقعی که بازی رو Run as Administrator اجرا کردید، به محض کلیک روی دکمه Run As Administrator برای اجرای بازی، دکمه ویندوز یا دکمه ترکیبی Alt+Tab رو بزنین که در محیط بازی نباشین. بزارین بازی لود بشه، بعدش مجدد روی آیکون بازی کلیک کنین و وارد بازی بشین. حل میشه مشکل.
در ضمن، حتما همه سخت افزارهاتون آپدیت باشه. مخصوصا گرافیک کارت و حتما ویندوز 10 آخرین بیلد رو داشته باشین

منبع:سایت دانلود ها 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست