رفتن به مطلب
انجمن پارسی دانلود

به انجمن پارسی دانلود خوش آمدید.

Recommended Posts

سلام فیفا رو طبق راهنمای سایت نصب کردم وقتی پلی رو میزنم صفحه سیاه بازی میاد و بعد چند ثانیه بسته میشه

مشخصات سیستم :ویندوز10 رم12 گرافیک4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، ali_rre گفته است :

سلام فیفا رو طبق راهنمای سایت نصب کردم وقتی پلی رو میزنم صفحه سیاه بازی میاد و بعد چند ثانیه بسته میشه

مشخصات سیستم :ویندوز10 رم12 گرافیک4

سلام. به صفحه رفع مشکلات و خطا های بازی مراجعه کنید چند مورد پیشنیاز های مهم رو نصب کنید اوکی میشه انشالله اگر نشد مجدد اطلاع بدین بررسی کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی اجرا میکنید قبلش تسک منیجر باز کنید ببینید چه اتفاقی میفته که بسته میشه بازی .و ببنید کلا بسته میشه یا برای شما نمایش داده نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو تا راه حل هست:
1) اگر کدک K-Lite دارین یا کامل حذفش کن یا اینکه به آخرین نسخه آپدیتش کن. راه حل سخت ترش که منطقی تر هم هست اینه:
در منوی استارت عبارت Codec Tweak Tool رو سرچ کن. بازش کن. وارد بخش Configuration -> Direct Show Filters -> ffdshow video processor (x64) -> DirectShow Control بشو. حتما بررسی کن تیک گزینه Don’t Use ffdshow in: فعال باشه. حالا جلوش یک باکس هست که نوشته Edit اونو بزن. سپس Add رو بزن و فایل اجرایی بازی یعنیfifa.exe رو ادد کن. تایید کن و بازی رو اجرا کن. اوکی میشه.
2) موقعی که بازی رو Run as Administrator اجرا کردی، به محض کلیک روی دکمه Run As Administrator برای اجرای بازی، دکمه ویندوز یا دکمه ترکیبی Alt+Tab رو بزن که در محیط بازی نباشی. بزار بازی لود بشه، بعدش مجدد روی آیکون بازی کلیک کن و وارد بازی بشو. حل میشه مشکل.
در ضمن، حتما همه سخت افزارهاتون آپدیت باشه. مخصوصا گرافیک کارت و حتما ویندوز 10 آخرین بیلد رو داشته باشین

ولی اگر شد حتما اول کدک های k-lite رو آپدیت کن انشالله مشکل حل میشه اگر حل شد خبر بد

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من فيفا ١٧رو دانلود كردم فقط مشكلم اينه ك فول اسكيرن نميشه هركاريش ميكنم تو تنظيمات بازي ميرم درسته همچيشه رو فول اسكيرنه ولي تو بازي فول نميشه .خواهش ميكنم كمكم كنيد.ويندوزم ٨.١ گرافيك amd .intel i7

ویرایش شده در توسط ramin74

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/24/2017 در 00:57، Aliz000777 گفته است :

سلام ببخشبد من کرکو میریزم و وقتی رو ایکون بازی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته بازی اجرا نمیشه ویندزمم 7 هستش

سلام کارت گرافیک اپدیت کنید درست میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من نسخه CorePack فیفا ۱۷ رو دانلود کردم اما پارت ۸ مشکل داره دوبار هم دانلودش کردم و repair کردم باز مشکل حل نشد وقتی اکسترکت میکنم به ۵۰ درصد که میرسه اخطار پارت ۸ رو میده یعنی ممکن مشکل از سایتتون باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، پوریا گفته است :

سلام من نسخه CorePack فیفا ۱۷ رو دانلود کردم اما پارت ۸ مشکل داره دوبار هم دانلودش کردم و repair کردم باز مشکل حل نشد وقتی اکسترکت میکنم به ۵۰ درصد که میرسه اخطار پارت ۸ رو میده یعنی ممکن مشکل از سایتتون باشه؟

سلام مورد رو بررسی کردم مشکل از فایل ها نیست مجدد باید دانلود کنید و اکسترکت کنید اروری که دریافت میکنید هم ارسال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز وقتی که  Repair میکنم این ارور میاد Restore the archive structure که یعنی ساختار بایگانی را باز سازی کنید باز سازی که میکنم حجم فایل از 2 گیگ و 97 مگابایت به 1 گیگ و 997 مگابایت تبدیل میشه و بجای نوشتن fixed در اول نام فایل repair شده مینویسه rebuilt 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و وقتی اکسترکت میکنم تا 50 درصد میره و یهو این اخطار رو میده که واستون میفرستم،اگر فایل رو  repair هم نکنم باز همین اخطار رو میده

۲۰۱۷۰۷۲۹_۱۸۱۵۵۳.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، پوریا گفته است :

و وقتی اکسترکت میکنم تا 50 درصد میره و یهو این اخطار رو میده که واستون میفرستم،اگر فایل رو  repair هم نکنم باز همین اخطار رو میده

۲۰۱۷۰۷۲۹_۱۸۱۵۵۳.jpg

دوست عزیز فضایی روش زیر رو بررسی کنید. درضمن دقت کنید فضای کافی داشته باشین برای اکسترکت.

http://anzalweb.ir/1396/03/20/رفع-ارور-diagnostic-messages-crc-failed-فایل-فشرده-winrar/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/9/2017 در 11:54، admin_ali گفته است :

وقتی اجرا میکنید قبلش تسک منیجر باز کنید ببینید چه اتفاقی میفته که بسته میشه بازی .و ببنید کلا بسته میشه یا برای شما نمایش داده نمیشه.

من دقیقا همین مشکلو دارم task manager رو هم زدم از بازی کامل بیرون میره . ولی خودم یک مشکل دارم اونم کارت گرافیکم اینتل اچ دی 4000 هست که توی حداقل نوشته نشده فقط جی فورس و ای ام دی نوشته شده چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، seyed.amin.asiayee گفته است :

من دقیقا همین مشکلو دارم task manager رو هم زدم از بازی کامل بیرون میره . ولی خودم یک مشکل دارم اونم کارت گرافیکم اینتل اچ دی 4000 هست که توی حداقل نوشته نشده فقط جی فورس و ای ام دی نوشته شده چه کنم؟

سلام. لطفا مشخصات سیستمتون رو ارسال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، seyed.amin.asiayee گفته است :

cou:core i7             گرافیک : intel hd 4000     رم 8     ویندوز تن

سلام. بازی رو در پایینترین حالت گرافیکی اجرا کنید ببنید مشکل رفع میشه اگر رفع نشد پیشنیاز هارو نصب کنید حتما اوکی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، admin_ali گفته است :

سلام. بازی رو در پایینترین حالت گرافیکی اجرا کنید ببنید مشکل رفع میشه اگر رفع نشد پیشنیاز هارو نصب کنید حتما اوکی میشه.

و سوال آخر با تشکر از راهنمایی هاتون میشه یک لیست یا یک لینک از پیشنیاز ها بهم بدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، seyed.amin.asiayee گفته است :

و سوال آخر با تشکر از راهنمایی هاتون میشه یک لیست یا یک لینک از پیشنیاز ها بهم بدید؟

سلام خدمت شما :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من تمام پیش نیاز های بازی رو نصب کردم و کارت گرافیکمو هم اپدیت کردم و بازی رو هم کامل نصب کردم ولی وقتی روی پلی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته میشه دلیلشو برام بگید؟

ویرایش شده در توسط shayan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ببخشید من بازی رو نصب میکنم ولی وقتی میخوام fifa config رو اجرا کنم تا تنظیمات رو تغییر بدم هیچ اتفاقی نمی افته حتی ارور هم نمیده بدون تغییر تنظیمات هم وقتی داخل بازی میرم بعد  از لودینگ بدون ارور کرش میکنه تمام پیش نیازها رو هم دارم و ویندوزم هم آپدیت است لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، بنیامین گفته است :

سلام ببخشید من بازی رو نصب میکنم ولی وقتی میخوام fifa config رو اجرا کنم تا تنظیمات رو تغییر بدم هیچ اتفاقی نمی افته حتی ارور هم نمیده بدون تغییر تنظیمات هم وقتی داخل بازی میرم بعد  از لودینگ بدون ارور کرش میکنه تمام پیش نیازها رو هم دارم و ویندوزم هم آپدیت است لطفا راهنمایی کنید.

برای مشکل تنظیمات دات نت نصب کنید اوکی میشه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست