رفتن به مطلب
انجمن پارسی دانلود

به انجمن پارسی دانلود خوش آمدید.

Recommended Posts

سلام
من برای فیفا 18 نسخه ی fitgirl رو نصب کردم که باهاش به مشکل خوردم . الان می خوام سی دی کی اشتراکی بگیرم . مشکلی که هست من فیفا 17 رو رو سیستم با اورجین دارم (در نصب فیفای 18 باید اورجین آپدیت باشه ) که به نت وصل شه کل فیفا 17 از کار می افته

از طرفی طی یه اتفاق اورجین من بالا میاد بدین شکله. البته فیفا 17 با آیکونش اجرا میشه

مخفی کننده

الان من می تونم با حفظ همین اورجین و فیفا 17 ، فیفا 18 رو با سی دی کی اشتراکی نصب کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، zerio گفته است :

سلام
من برای فیفا 18 نسخه ی fitgirl رو نصب کردم که باهاش به مشکل خوردم . الان می خوام سی دی کی اشتراکی بگیرم . مشکلی که هست من فیفا 17 رو رو سیستم با اورجین دارم (در نصب فیفای 18 باید اورجین آپدیت باشه ) که به نت وصل شه کل فیفا 17 از کار می افته

از طرفی طی یه اتفاق اورجین من بالا میاد بدین شکله. البته فیفا 17 با آیکونش اجرا میشه

لان من می تونم با حفظ همین اورجین و فیفا 17 ، فیفا 18 رو با سی دی کی اشتراکی نصب کنم ؟

سلام. متاسفانه امکانش نیست

اوریجین اگر به نت وصل بشه و درخواست اپدیت کنه نمیشه کاریش کرد ولی اگر وارد شدین انلاین و ارور نداد میتونید فعال کنید به شرط اینکه اکانت فیفا 17 با اکانت فیفا 18 جدا باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، admin_ali گفته است :

سلام. متاسفانه امکانش نیست

اوریجین اگر به نت وصل بشه و درخواست اپدیت کنه نمیشه کاریش کرد ولی اگر وارد شدین انلاین و ارور نداد میتونید فعال کنید به شرط اینکه اکانت فیفا 17 با اکانت فیفا 18 جدا باشه.

اورجین در فایروال قرار داده شده بازم درخواست آپدیت میده؟

الان مشکل دو تاست

1- برای نصب فیفا 18 اورجین باید آپدیت شه که اگه پاک شه و ورژن جدید نصب شه که 100 درصد 17 از دست میره درسته ؟  همین اورجینم آپدیت شه 17 می پره ؟

و اینکه حتما باید اورجین آپدیت باشه آخه مال سه ماه پیشه و آپدیت شده

2- اینکه اورجین به اون شکل بالا میاد مسئله ای نیست ؟ من از همین جا سی دی کی گرفتم . چطور بفهمم که اکانت 17 با 18 جدا هست ؟

و در نهایت یه سوال ؟

اگه من ستینگ فیفا 17 رو سیو کنم و دوباره با اورجین جدید هم 17 و هم 18رو نصب کنم امکانش هست ستینگ قبلی رو دوباره تو 17 بالا بیارم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، zerio گفته است :

اورجین در فایروال قرار داده شده بازم درخواست آپدیت میده؟

الان مشکل دو تاست

1- برای نصب فیفا 18 اورجین باید آپدیت شه که اگه پاک شه و ورژن جدید نصب شه که 100 درصد 17 از دست میره درسته ؟  همین اورجینم آپدیت شه 17 می پره ؟

و اینکه حتما باید اورجین آپدیت باشه آخه مال سه ماه پیشه و آپدیت شده

2- اینکه اورجین به اون شکل بالا میاد مسئله ای نیست ؟ من از همین جا سی دی کی گرفتم . چطور بفهمم که اکانت 17 با 18 جدا هست ؟

و در نهایت یه سوال ؟

اگه من ستینگ فیفا 17 رو سیو کنم و دوباره با اورجین جدید هم 17 و هم 18رو نصب کنم امکانش هست ستینگ قبلی رو دوباره تو 17 بالا بیارم ؟

بله اپدیت میخاد مجدد خرید کنید فیفا 17 رو تا براتون فعال بشه هردو.

تنظیمات پاک نمیشه اگر غیر فعال بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، admin_ali گفته است :

بله اپدیت میخاد مجدد خرید کنید فیفا 17 رو تا براتون فعال بشه هردو.

تنظیمات پاک نمیشه اگر غیر فعال بشه.

10 بار نصب گرفته بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام داداش من یه مشکل دارم اونم اینکه من سیدیکی برمیوم بازی بتلفیلد 3 رو خریدم.بعد سیدی کی ها برام ایمیل شدند که اول باید نسخه limited edition رو نصب میکردم بعدش peremium رو ولی من جا به جا وارد کردم الان رو نسخه بازیم داخل اوریجین زده لیمیتد ادیشن و کد برمیوم رو وارد میکنم میگه قبلا وارد شده.میتونم داخل مب های برمیوم برم و تمام دی ال سی های بازی رو دانلود کردم ولی رو نسخه بازی زده لیمیتد ادیشن.ایا راهی هست که درستش کرد؟مثلا باک کنم از اول صحیح وارد کنم یا هر راه دیگه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، balrog9625 گفته است :

سلام داداش من یه مشکل دارم اونم اینکه من سیدیکی برمیوم بازی بتلفیلد 3 رو خریدم.بعد سیدی کی ها برام ایمیل شدند که اول باید نسخه limited edition رو نصب میکردم بعدش peremium رو ولی من جا به جا وارد کردم الان رو نسخه بازیم داخل اوریجین زده لیمیتد ادیشن و کد برمیوم رو وارد میکنم میگه قبلا وارد شده.میتونم داخل مب های برمیوم برم و تمام دی ال سی های بازی رو دانلود کردم ولی رو نسخه بازی زده لیمیتد ادیشن.ایا راهی هست که درستش کرد؟مثلا باک کنم از اول صحیح وارد کنم یا هر راه دیگه؟

سلام راهی نداره باید برین با پشتیبانی این مورد رو بگین احتمالا براتون درست میکنند. (پشتیبانی سازنده بازی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست